BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10696690
*
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:57:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:02:43
1
100 kr
14/11 15:26:35
2
150 kr
14/11 16:56:18
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:05
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:55
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 14:02:43 | 1 | 100 kr |
14/11 15:26:35 | 2 | 150 kr |
14/11 16:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:05 -
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:55