BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10696690
*
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:57:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:02:43
1
100 kr
14/11 15:26:35
2
150 kr
14/11 16:56:18
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:10
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:27
-
7223 Takarmatur
med prismor, Gustaviansk stil. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:24
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 14:02:43 | 1 | 100 kr |
| 14/11 15:26:35 | 2 | 150 kr |
| 14/11 16:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:10 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:27 -
7223 Takarmatur
med prismor, Gustaviansk stil. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37 -
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:24



